Home »  Penoplast

Penoplast Kuuma Hinaga!

Penoplast on ehitusmaterjalidest üks väga oluline soojustusmaterjal. Soojustusplaat OÜ eesmärgiks on pakkuda Eesti ehitusturul parima hinnaga Eestis toodetud penoplasti. Toodete valikus on kõik sordid – EPS 50, EPS 60, EPS 60 fassaad, EPS 60 silver, EPS 80, EPS 100, EPS 120 perimeeter ja EPS 100 silver.

Saadaval on nii standard mõõtmetega soojustusplaadid 1200 x 1000 mm ja 1000 x 600 mm, kui kasuuremaid plaate – 1000 x 3000 või 1200 x 3000 mm. Ettevõttel on ka oma transport. Tellides 300 € on transport Tallinnas ja lähistel tasuta, tellides ca 15 m³ toome tellimuse mandril kohale tasuta!

Vahtpolüstüreen ehk standardikohase nimetusega EPS on kerge jäik plastvahul põhinev soojustusmaterjal. Veeauru abil paisutatud polüstüreen graanulite kokkusulamisel tekib suletud struktuuriga materjal. Tema struktuuri moodustab 98% ulatuses kinnistesse struktuuridesse suletud õhk. Nagu teada on seisev õhk väga hea soojusisolaator ja seetõttu on see suurepärane soojusisolatsioonimaterjal.
Vahtpolüstüreeni tähistav lühend EPS
 tuleneb inglise keelest  – expanded polystyrene. Varem on EPS-i nimetatud vahtpolüstürooliks, penoplastiks ja vahtplastiks.

See ehitusmaterjal on hinna ja kvaliteedi suhte poolest üks efektiivsemaid soojustusmaterjale. Soojustusplaadid on kerged, lihtsalt käsitsetavad, ei kaota aja jooksul soojust isoleerivaid omadusi ega deformeeru. Samas on tugeva konstruktsiooniga. Antud isolatsioonimaterjale kasutatakse nii uusehitistes kui ka vanemate ehitiste renoveerimisel.

Penoplast on ehitusturul asendamtu ehitusmaterjal!