Soojustusplaat OÜ

EPS 100 – suure koormusega põrand

Home »  EPS 100 – suure koormusega põrand

EP 100 penoplast on toodetud spetsiaalselt suure koormustaluvusega betoonpõrandate soojustamiseks.

EPS 100 sobib antud tooted kasutada ka põrandate ja lagede karkasssüsteemide soojustamiseks.

EPS 100 plaadid sobivad kasutamiseks kõikide tunnustatud soojustusisüsteemide krohvisegudega ning tehnoloogiliselt õieti paigaldatud materjalid tagavad krohvisüsteemi pikaajalise kestvuse.

Plaadid on saadaval standartsete paksustega ning lisaks standardmõõtmetele on võimalus tellida ka eri paksusega ning samuti erimõõdus plaate. EPS 100 soojustusplaate on väga lihtne paigaldada, lõikamisel tekkinud vahed on võimalik tihendada Eestis toodetavate uretaanvahtudega.

Mis on penoplast või EPS? See on kerge, puhas ja niiskust taluv soojustusmaterjal, millel on väga head soojaisolatsiooni, müra ja helipidavuse omadused. See on ehitusmaterjal, mis on väga heade püsivusomadustega s.t. ei kahane ega vaju ajaga kokku, mille tulemusena säilitab ehitise pika kasutusaja. Oluline ainulaadne eelis on penoplastil pikaajaline suur koormustaluvus. Penoplast on lõhnatu ning täiesti kahjutu soojustusmaterjal, mis ei ohusta tervist ega keskkonda ning mis ei soodusta mikroorganismide teket. Vastavalt EU normidele on EPS raskesti süttiv ning isekustuv. Penoplast kuulub tuletundlikkuskassi F.

EPS 100 plaate on lihtne lõigata sobivasse mõõtu ja nende korrektsel paigaldamisel ei eraldu töötlemisetolmu. Paigaldamisel ei ole vajalik kasutada spetsiaalseid kaitsevahendeid, sest EPS soojustusmaterjal pole kahjulik tervisele ega tekita nahaärritust.

Penoplast on ideaalne soojustusmaterjal hinna ja kvaliteedi suhtes!

 

EPS 100 plaadi mõõtmed  1200×1000 mm, kogus pakis

Plaadi paksus mm 25 50 100 150
Kogus pakis 24 12 6 4,8
Kogus pakis 0,6 0,6 0,6 0,72

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga