Soojustusplaat OÜ

Ettevõttest

Home »  Ettevõttest

Penoplast Eesti turul.

 

Penoplast kui ehitusmaterjali väga headest mehhaanilistest omadustest ning on erinevates ilmastiku tingimustes ka väga hästi püsiv.

Penopülast on ehitusmaterjalide valdkonnas oma sooja pidavuselt kõige efektiivsem soojustusmaterjal, ning seetõttu on ehituses vältimatul kohal. 

Oleme professionaalne ettevõte, kellel on pikaajalised kogemused majade soojustamisel. Meie eesmärk on ainult üks – pakkuda Teile ja ainult parimat sobivat soojustuslahendust!

OÜ Soojustusplaat on loodud 2013 aastal eesmärgiga pakkuda turul parima hinnaga Eestis toodetud EPS soojustusplaate. Mis on EPS (expanded polystyrene)  s.o. auruga paisutatud polüstüreen, rahvakeeles rohkem tuntud kui penoplast, EPS, vahtplast või vahtpolüstürool. Õige nimetus on aga vahtpolüstüreen.

Kuna EPS on ehitusmaterjalidest üks väga oluline soojustusmaterjal. on Soojustusplaat OÜ eesmärgiks pakkuda seda Eesti ehitusturul parima hinnaga. Meie jaoks on ka tähtis et penoplast oleks toodetud Eestis. Toodete valikus on kõik sordid – EPS 50,  EPS 60, EPS 60 fassaad, EPS 60 silver, EPS 80, EPS 100, EPS 120 perimeeter, EPS 100 silver ja EPS 200.

Saadaval on nii standard mõõtmetega soojustusplaadid 1200 x 1000 mm ja 1000 x 600 mm, kui kasuuremaid plaate – 1000 x 3000 või 1200 x 3000 mm. Ettevõttel on ka oma transport. Tellides 300 € on transport Tallinnas ja lähistel tasuta, tellides ca 15 m³ toome tellimuse mandril kohale tasuta!

See ehitusmaterjal on hinna ja kvaliteedi suhte poolest üks efektiivsemaid soojustusmaterjale. Soojustusplaadid on kerged, lihtsalt käsitsetavad, ei kaota aja jooksul soojust isoleerivaid omadusi ega deformeeru. Samas on tugeva konstruktsiooniga. Antud isolatsioonimaterjale kasutatakse nii uusehitistes kui ka vanemate ehitiste renoveerimisel. 

Materjali ostmine läbi meie on turvaline, sest maksate kauba eest alles siis, kui olete kauba kätte saanud!