Soojustusplaat OÜ

EPS 120 – sokkel ja vundament

Home »  EPS 120 – sokkel ja vundament

EPS 120 perimeeter on niiskuskindel, suure koormustaluvusega soojustusplaat, toodetud spetsiaalselt vundamendi, vundamendi aluse ja soklite soojustamiseks.

EPS 120 soojustusplaadid sobivad kasutamiseks kõikide tunnustatud soojustussüsteemide krohvisegudega ning tehnoloogiliselt õieti paigaldatud materjalid tagavad krohvisüsteemide pikaajalise kestvuse.

EPS 120 on saadaval standartsete paksustega ning lisaks standardmõõtmetele on võimalus tellida ka eri paksusega ning samuti erimõõdus plaate. EPS 120 soojustusplaate on väga lihtne paigaldada, lõikamisel tekkinud vahed on võimalik tihendada Eestis toodetavate PU vahtudega.

Mis on penoplast või EPS? See on kerge, puhas ja niiskust taluv soojustusmaterjal, millel on väga head soojaisolatsiooni, müra ja helipidavuse omadused. See on ehitusmaterjal, mis on väga heade püsivusomadustega s.t. ei kahane ega vaju ajaga kokku, mille tulemusena säilitab ehitise pika kasutusaja. Oluline ainulaadne eelis on penoplastil pikaajaline suur koormustaluvus. Penoplast on lõhnatu ning täiesti kahjutu soojustusmaterjal, mis ei ohusta tervist ega keskkonda ning mis ei soodusta mikroorganismide teket. Vastavalt EU normidele on EPS raskesti süttiv ning isekustuv. Penoplast kuulub tuletundlikkuskassi F.

EPS 120 plaate on lihtne lõigata sobivasse mõõtu ja nende korrektsel paigaldamisel ei eraldu töötlemisetolmu. Paigaldamisel ei ole vajalik kasutada spetsiaalseid kaitsevahendeid, sest EPS soojustusmaterjal pole kahjulik tervisele ega tekita nahaärritust.

Penoplast on ideaalne soojustusmaterjal hinna ja kvaliteedi suhtes!

.

Plaadi mõõdud 1000×1200 mm, kogus pakis

Plaadi paksus mm 25 50 100 150
Kogus pakis 24 12 6 4,8
Kogus pakis 0,6 0,6 0,6 0,72

Plaadi mõõtmeid on võimalik tellida ka 600×1000 mm, 1200×3000 mm ja 1000×3000 mm.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga