Soojustusplaat OÜ

EPS 50 – karkasskonstruktsioonile

Home »  EPS 50 – karkasskonstruktsioonile

EPS 50 sobib ideaalselt siseseinte ja lagede soojustamiseks.

EPS 50 sobib põrandate ja lagede soojustamiseks ning  karkasssüsteemide vahele.

EPS 50 soojustusplaadid sobivad kasutamiseks kõikide tunnustatud soojustussüsteemidega. Tehnoloogiliselt õieti paigaldatud materjalid tagavad aga krohvisüsteemi pikaajalise kestvuse.

Saadaval on standartsete paksustega plaadid ning lisaks on võimalus tellida ka eripaksuseid ja mõõtudega plaate. EPS50 soojustusplaate on väga lihtne paigaldada ning lõikamisel tekkinud vahed  tihendatakse PU vahuga.

Mis on penoplast või EPS? See on kerge, puhas ja niiskust taluv soojustusmaterjal.  Tal on väga head soojaisolatsiooni, müra ja helipidavuse omadused. See on ehitusmaterjal, mis on väga heade püsivusomadustega s.t. ei kahane ega vaju ajaga kokku, Tänu sellele säilitab ehitis pika kasutusaja. Oluline ainulaadne eelis on penoplastil pikaajaline suur koormustaluvus. Penoplast on lõhnatu ning täiesti kahjutu soojustusmaterjal, mis ei ohusta tervist ega keskkonda. Ei soodusta mikroorganismide teket. Vastavalt EU normidele on EPS raskesti süttiv ning isekustuv. Penoplast kuulub tuletundlikkuskassi F.

Plaate on lihtne lõigata sobivasse mõõtu ja nende korrektsel paigaldamisel ei eraldu töötlemisetolmu. Paigaldamisel ei ole vajalik kasutada spetsiaalseid kaitsevahendeid, sest EPS soojustusmaterjal pole kahjulik tervisele ega tekita nahaärritust.

Penoplast on ideaalne soojustusmaterjal hinna ja kvaliteedi suhtes!

 

Plaadi mõõtmed  1200×1000 mm, kogus pakis

Plaadi paksus

mm

25

50

100

150

Kogus pakis

24

12

6

4,8

Kogus pakis

0,6

0,6

0,6

0,72