Soojustusplaat OÜ

EPS 60 fassaad

Home »  EPS 60 fassaad

EPS 60 fassaad on toodetud spetsiaalselt hoonete fassaadide ning välisseinte soojustamiseks.

EPS 60 fassaad sobib kasutamiseks ka põrandate ja lagede karkasssüsteemide soojustamiseks.

EPS 60 fassaadiplaadid sobivad kasutamiseks kõikide tunnustatud soojustussüsteemide krohvisegudega ning tehnoloogiliselt õieti paigaldatud materjalid tagavad krohvisüsteemi pikaajalise kestvuse.

Plaadid on saadaval standartsete paksustega ning lisaks standardmõõtmetele on võimalus tellida ka eri paksusega ning samuti erimõõdus plaate. Soojustusplaate on väga lihtne paigaldada, lõikamisel tekkinud vahed on võimalik tihendada Eestis toodetavate uretaanvahtudega.

Mis on penoplast või EPS? See on kerge, puhas ja niiskust taluv soojustusmaterjal, millel on väga head soojaisolatsiooni, müra ja helipidavuse omadused. See on ehitusmaterjal, mis on väga heade püsivusomadustega s.t. ei kahane ega vaju ajaga kokku, mille tulemusena säilitab ehitise pika kasutusaja. Oluline ainulaadne eelis on penoplastil pikaajaline suur koormustaluvus. Penoplast on lõhnatu ning täiesti kahjutu soojustusmaterjal, mis ei ohusta tervist ega keskkonda ning mis ei soodusta mikroorganismide teket. Vastavalt EU normidele on EPS raskesti süttiv ning isekustuv. Penoplast kuulub tuletundlikkuskassi F.

Plaate on lihtne lõigata sobivasse mõõtu ja nende korrektsel paigaldamisel ei eraldu töötlemisetolmu. Paigaldamisel ei ole vajalik kasutada spetsiaalseid kaitsevahendeid, sest EPS soojustusmaterjal pole kahjulik tervisele ega tekita nahaärritust.

Penoplast on ideaalne soojustusmaterjal hinna ja kvaliteedi suhtes!

Plaadi mõõdud 1000×600 mm, kogus pakis

Plaadi paksus mm 25 50 100 150
Kogus pakis 14,4 7,2 3,6 2,4
Kogus pakis 0,36 0,36 0,36 0,36

Plaadi mõõtmeid on võimalik tellida ka 1200×1000 mm.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga