Soojustusplaat OÜ

EPS

Home »  EPS

EPS on ehitusmaterjalidest üks väga oluline soojustusmaterjal. Soojustusplaat OÜ eesmärgiks on pakkuda Eesti ehitusturul parima hinnaga ning ainult Eestis toodetud eps tooteid või rahva keeli penoplasti.

Toodete valikus on kõik sordid – EPS 50, EPS 60, EPS 60 fassaad, penoplast EPS 60 silver, penoplast EPS 80, penoplast EPS 100, penoplast EPS 120 perimeeter ja penoplast EPS 100 silver.

Saadaval nii standard mõõtmetega soojustusplaadid 1200 x 1000 mm ja 1000 x 600 mm, kui kasuuremaid plaate – 1000 x 3000 või 1200 x 3000 mm. Ettevõttel on ka oma transport. Tellides penoplasti 300 € on transport Tallinnas ja lähistel tasuta, tellides penoplasti ca 15 m³ toome tellimuse mandril kohale tasuta!

Vahtpolüstüreen ehk standardikohase nimetusega on kerge jäik plastvahul põhinev soojustusmaterjal. Veeauru abil paisutatud polüstüreen graanulite kokkusulamisel tekib suletud struktuuriga materjal. Tema struktuuri moodustab 98% ulatuses kinnistesse struktuuridesse suletud õhk. Nagu teada on seisev õhk väga hea soojusisolaator ja seetõttu on see suurepärane soojusisolatsioonimaterjal.
Vahtpolüstüreeni tähistav lühend
tuleneb inglise keelest  – expanded polystyrene. Varem on EPS – i nimetatud vahtpolüstürooliks, penoplastiks ja vahtplastiks.

See ehitusmaterjal on hinna ja kvaliteedi suhte poolest üks efektiivsemaid soojustusmaterjale. Soojustusplaadid on kerged, lihtsalt käsitsetavad, ei kaota aja jooksul soojust isoleerivaid omadusi ega deformeeru. Samas on tugeva konstruktsiooniga. Antud isolatsioonimaterjale kasutatakse nii uusehitistes kui ka vanemate ehitiste renoveerimisel.

Vahtpolüstüreen plaate on lihtne lõigata sobivasse mõõtu ja nende korrektsel paigaldamisel ei eraldu töötlemisetolmu. Paigaldamisel ei ole vajalik kasutada spetsiaalseid kaitsevahendeid, sest  antud soojustusmaterjal pole kahjulik tervisele ega tekita nahaärritust.

Materjali tarnetega arvestame klientide soove.

Materjali ostmine läbi meie ettevõtte on turvaline, sest maksate kauba eest alles siis, kui olete kauba kätte saanud!

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga