Soojustusplaat OÜ

EPS 60 silver

Home »  EPS 60 silver

EPS 60 silver on uus innovatiivne soojustusmaterjal, mis on toodetud spetsiaalselt hoonete fassaadide ning välisseinte soojustamiseks.

EPS 60 silver on tavalisest valgest penoplastist ligikaudu 20 % – 25 % soojapidavam, mis annab olulise võidu rahaliselt ning eelise ruumi kasutusel.

EPS 60 silver sobib kasutamiseks ka põrandate ja lagede karkasssüsteemide soojustamiseks. Fassaadiplaadid sobivad kasutamiseks kõikide tunnustatud soojustusüsteemide krohvisegudega ning tehnoloogiliselt õieti paigaldatud materjalid tagavad krohvisüsteemi pikaajalise kestvuse.

Plaadid on saadaval standartsete paksustega ning lisaks standardmõõtmetele on võimalus tellida ka eri paksusega ning samuti erimõõdus plaate. EPS 60 silver soojustusplaate on väga lihtne paigaldada, lõikamisel tekkinud vahed on võimalik tihendada Eestis toodetavate PU vahtudega.

Mis on penoplast või EPS? See on kerge, puhas ja niiskust taluv soojustusmaterjal, millel on väga head soojaisolatsiooni, müra ja helipidavuse omadused. See on ehitusmaterjal, mis on väga heade püsivusomadustega s.t. ei kahane ega vaju ajaga kokku, mille tulemusena säilitab ehitise pika kasutusaja. Oluline ainulaadne eelis on penoplastil pikaajaline suur koormustaluvus. Penoplast on lõhnatu ning täiesti kahjutu soojustusmaterjal, mis ei ohusta tervist ega keskkonda ning mis ei soodusta mikroorganismide teket. Vastavalt EU normidele on EPS raskesti süttiv ning isekustuv. Penoplast kuulub tuletundlikkuskassi F.

EPS plaate on lihtne lõigata sobivasse mõõtu ja nende korrektsel paigaldamisel ei eraldu töötlemisetolmu. Paigaldamisel ei ole vajalik kasutada spetsiaalseid kaitsevahendeid, sest EPS soojustusmaterjal pole kahjulik tervisele ega tekita nahaärritust.

EPS60 silver penoplast on ideaalne soojustusmaterjal hinna ja kvaliteedi suhtes!

EPS60 silverlaadi mõõdud 1000×600 mm, kogus pakis

Plaadi paksus mm 25 50 100 150
Kogus pakis 14,4 7,2 3,6 2,4
Kogus pakis 0,36 0,36 0,36 0,36

Plaadi mõõtmeid on võimalik tellida ka 1200×1000 mm.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga